زندگینامه‌ جنجالی علی کریمی به قلم خودش - هفته نامه امین
X
تبلیغات
رایتل
هفته نامه سیاسی اقتصادی علمی وهنری .............

زندگینامه‌ جنجالی علی کریمی به قلم خودش

جمعه 14 تیر 1392 ساعت 07:54 ق.ظ

 

انتشار کتاب زندگی نامه علی کریمی با توجه به محبوبیت و دوران پر فراز و نشیب زندگی ورزشی او می‌تواند رکورد فروش کتاب در سراسر کشور را بشکند. 

سایت قانون آنلاین نوشت: با توجه به محبوبیت و دوران پر فراز و نشیب زندگی ورزشی علی کریمی، انتشار کتاب زندگی نامه او می تواند به آمار رکورد فروش کتاب در سراسر کشور حمله کند.  

 

هم تیمی ها و کسانی که در این سالها با کریمی کار کرده اند خوب می دانند که یکی از عادت های همیشگی او نوشتن خاطرات روزانه اش است. کریمی هر روز بخشی از زمان خود را به نوشتن خاطراتش اخصاص می دهد و قصد دارد پس از پایان دوران فوتبالش آنها را در قالب یک کتاب منتشر کند. او بعضا حتی در اتوبوس تیم یا لابی هتل ها هم در حال نوشتن دیده شده است. حشمت مهاجرانی که زمانی به عنوان مدیرفنی باشگاه استیل آذین در کنار کریمی بود درباره این عادت شماره هشت می گوید:« علی بچه دست به قلمی است. من بعضی از دست نوشته هایش را خوانده ام و می دانم که قلم روان و دلنشینی دارد. نمی دانم می خواهد زندگی اش را کتاب کند یا نه اما به نظر من کار جالبی است. انتشار خاطرات و زندگی نامه ستاره های ورزشی در اروپا رسم است اما در ایران کمتر اتفاق افتاده. با توجه به شناختی که از روحیه کریمی دارم اگر این کار را بکند قطعا نکات غافلگیرکننده و جذابی را در کتابش خواهیم خواند.»

کریمی این روزها و در اوقات فراغتش در کمپ آماده سازی تراکتورسازی بیشتر از همیشه در حال نوشتن دیده می شود. او پس از اعلام خداحافظی اش از فوتبال با نمایندگان چند مرکز انتشاراتی برای چاپ کتابش وارد گفت و گو شد اما با منصرف شدن از خداحافظی انتشار این کتاب را به پس از جام جهانی فوتبال موکول کرد. این برای اولین بار است که یکی از ستاره های ورزش ایران خاطراتش را به قلم خودش به رشته تحریر درمی آورد.

ابزار وبمستر