عکس منشوری سردار آزمون با دختر روس دردسرساز شد + تصویر - هفته نامه امین
X
تبلیغات
رایتل
هفته نامه سیاسی اقتصادی علمی وهنری .............

عکس منشوری سردار آزمون با دختر روس دردسرساز شد + تصویر

جمعه 22 بهمن 1395 ساعت 10:13 ق.ظ


دختر روسی که در این تصویر کنار سردار آزمون می بینید همان عکاسی است که در روسیه به عکاس اختصاصی سردار و سعید عزت شهرت دارد.


  

به گزارش راد نیـوز، در حالی که در محافل فوتبالی بحث هایی درباره رابطه سردار آزمون با یک عکاس روس که در روسیه به عکاس اختصاصی سعید عزت اللهی و سردار آزمون شهرت یافته، شنیده می شود، در یک کانال تلگرامی پر بازدید این تصویر منتشر شده و همراه تصویر شایعه برخورد فدراسیون فوتبال با سردار آزمون به دلیل رعایت نکردن عرف جامعه منعکس شده است.

در همین خصوص با یک منبع آگاه تماس گرفتیم و پرسیدیم آیا واقعا به خاطر این عکس با آزمون برخورد می شود که این مقام مسئول اظهار داشت: «قطعا به سردار آزمون تذکر داده خواهد شد که یک سری مسائل را رعایت کند، به هر حال او الان بازیکن تیم ملی است و زیر ذره بین قرار دارد.»

وی افزود: «در مورد این عکس باید اول دید خود سردار آن را منتشر کرده یا یک نفر عکس را گرفته و پخش کرده است. شاید این تصویر برای تخریب سردار منتشر شده باشد اما به هر حال قرار است با سردار در خصوص این مساله و حرف هایی که پیرامون رابطه او با یک عکاس در روسیه شنیده می شود، حرف بزنیم.»

این مسئول همچنین تصریح کرد: «من که آن بانوی عکاس روس را نمی شناسم و اصلا نمی دانم همین خانم است یا نه اما به هر حال باید تذکری به آزمون داده شود تا برای خودش دردسر درست نکند. سردار جوان است و ما جوانی او را درک می کنیم اما خودش هم باید شرایط جامعه را درک کند. او یک آدم عادی نیست که تصور کند خارج از مرزهای ایران به عرف جامعه بی اعتنا باشد.»

به گفته این شخص، در مورد شرکت در مراسم دختر شایسته روستوف هم تذکراتی به سردار داده شد که در سال های بعد این کار را تکرار نکند.


ابزار وبمستر