راز کیف دستی ملکه الیزابت چیست؟ - هفته نامه امین
X
تبلیغات
رایتل
هفته نامه سیاسی اقتصادی علمی وهنری .............

راز کیف دستی ملکه الیزابت چیست؟

چهارشنبه 9 فروردین 1396 ساعت 02:11 ب.ظ

اگر عکس‌های ملکه الیزابت را دیده باشید، متوجه می‌شوید که او کیف دستی کوچک خود را همیشه با خود حمل می‌کند. از آنجایی‌که که ملکه همیشه به استایل خود اهمیت می‌دهد، حمل کردن کیف دستی کوچک مشکی با هر لباسی باید دلیل خاصی داشته باشد.  

سالی بدل اسمیت، زندگی‌نامه‌نویس سلطنتی می‌گوید که ملکه همیشه با خود رژلب، آینه، خودکار، نعنا و عینک مطالعه‌اش را حمل می‌کند. روزهای یکشنبه نیز چند چک برای خیریه‌ی کلیسا به همراه دارد. با این حال ملکه از وسایلی که با خود حمل می‌کند به عنوان یک نشان‌گر یا راهنما استفاده می‌کند. او با کمک این وسایل به اطرافیان می‌فهماند که چه خواسته‌ای دارد. برای مثال، می‌تواند با این وسایل به همراهانش اشاره کند که قصد ترک کردن یک مراسم را دارد.

اگر زمانی که ملکه با کسی صحبت می‌کند کیفش را از یک دست به دست دیگر بدهد، درباریان متوجه خواهند شد که ملکه قصد اتمام این مکالمه را دارد. با این حال ممکن است شما حتی متوجه این حرکت هم نشوید زیرا همه چیز کاملا با ظرافت انجام می‌شود. 

اگر ملکه کیفش را روی میز شام قرار دهد به این معنا است که تمایل دارد مراسم ظرف ۵ دقیقه تمام شود. اگر کیفش را روی زمین بگذارد به این معنا است که علاقه‌ای به مکالمه‌ای که در حال انجام است نداشته و تمایل دارد بانوی دستیار سلطنتی به او کمک کند.

یکی از حرکات قابل‌ توجه ملکه زمانی است که او حلقه‌اش را در انگشت می‌چرخاند؛ این به این معنا است که ملکه باید فورا از آن موقعیت نجات داده شود.

ابزار وبمستر